Zapraszamy do kontaktu z nami!

tel: 723-240-240

e-mail: kontakt@inter-komp.net

www: inter-komp.net

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta eBOK


Dane adresowe

Inter-Komp Banino Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 1
83-330 Żukowo


Formularz kontaktowy

opcjonalnie
Ulica i numer budynku/lokalu lub numer działki
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie przez INTER - KOMP BANINO sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie, ul. Armii Krajowej 1, 83 -330 Żukowo (dalej zwane: INTER - KOMP) drogą elektroniczną informacji o produktach i usługach świadczonych przez INTER - KOMP na wskazany przeze mnie adres e-mail. Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INTER - KOMP w celu realizowania względem mojej osoby marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez INTER - KOMP, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefonu) zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

Informacje o administratorze Pani/Pana danych osobowych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INTER-KOMP BANINO spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Żukowie, ul. Armii Krajowej 1, 83 -330 Żukowo, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000562439, NIP: 5842742207. Pełna treść klauzuli informacyjnej jest dostępna na stronie Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. View more
Accept